Creative Studio Fotografia i Film w Kielcach

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli chcą Państwo, aby zdjęcia ślubne były jedyne w swoim rodzaju, z nami mogą Państwo spełnić nawet te najbardziej szalone pomysły. Nasza specjalność od lat jest fotografia ślubna.

 

Naszą siedzibą są Kielce, ale bierzemy udział w sesjach także w wielu innych miejscowościach znajdujących się w całej Polsce. Będziemy towarzyszyć Państwu podczas całego dnia zaślubin lub wybranych jego części.

 

Nasza oferta fotografii ślubnej to:

  • zdjęcia podczas ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego
  • reportaż ślubny dokumentujący cały wasz dzień
  • sesje plenerowe w różnych sceneriach

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym na przygotowanie dla Państwa najwyższej jakości zdjęć. Posiadamy doświadczenie, jesteśmy osobami kreatywnymi, które nie boją się wyzwań, a także jesteśmy przygotowani na nawet te najbardziej nietypowe życzenia. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny – nie ingerujemy jednocześnie w przebieg Państwa uroczystości, ale w razie potrzeby służymy pomocą i poradą.

 

Zachęcamy zapoznania się z galeriami zdjęć zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej. Nasz fotograf ślubny dostosuje się do wszelkich Państwa sugestii i życzeń lub profesjonalnie doradzi w zakresie zdjęć. Realizujemy także prace w zakresie wideofilmowania – zapraszamy.

Top